Jak nakupovat

Výběr kávy

Na začátku je dobré si stanovit, jakou kávu vlastně chci. Prvně je důležitá příprava. Káva na espresso nemusí být vhodná na alternativní přípravu typu filtr nebo frenchpress. A naopak pochopitelně. Pokud v tomto ohledu máte jasno nastává druhý krok a to je preferovaná chuť. U každé kávy máme napsaný chuťový profil, jaký můžete v kávě cítit. Kávy nabízíme od konzervativních tónů do tmavé čokolády, oříšků, až po šťavnaté ovocné tóny do manga nebo jahod.

Výběr dopravce

Pro přepravu k vám využíváme služeb hlavně firem Messenger a Zásilkovna.

Messenger

Spolehlivá přepravní služba, která pro balíky volí ruční překládku, takže je velmi vhodná pro přepravu hlavně křehkých věcí. Nám se líbí, že nikdo s kávou nehází a nehrozí tak poškození obalu, případně křehkého příslušenství. Cena za tuto přepravu je 150,- Kč a nad 1 500,- Kč je zdarma.

Zásilkovna

Zásilkovna patří mezi nejpoužívanější způsob dopravy. Cena přepravy je 80,- Kč a nad 1 500,- Kč je zdarma. Tuto přepravu nelze použít pro větší zásilky nad 10 kg, které vyřizujeme přes společnost Messenger.

Osobní odběr a rozvoz po Jihlavě

V Jihlavě je možný osobní odběr v naší kavárně Salotto v ulici Bezručova 7. Pokud byste měli zájem o závoz kávy k vám domů, tak pokud objednáte kávu za 600,- Kč máte tuto službu zdarma, jinak za 20,- Kč.

Platba objednávky

Objednávku lze zaplatit buď hotově nebo kartou v naší kavárně (případně hotově při rozvozu), převodem na bankovní účet a nebo online kartou. Pokud zvolíte dobírku bude tato služba zpoplatněna 30,- Kč.

Zpět do obchodu